KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14688343

nr 1468 8343

Oidentifierad konstnär. 1800-tal, marin. Signerad. Olja på duk, 46x55 cm, yttermått inklusive ram: 58x68 cm

Kondition: skadad duk

Utrop:

800 kr

Såld:

2.200 kr

tisdag 24 maj 2022
kl 19:32:03